Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły:
Krzysztof Fus - zdobył II miejsce a Tomasz Wlaź i Szymon Bulicz wyróżnienie na etapie regionalnym w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Wioski bez troski”.
Konkurs został zorganizowany w ramach działań prewencyjnych mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na terenach wiejskich. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci z całej Polski, rywalizując w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0–III oraz IV–VIII.
Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Wioski bez troski” i była powiązana z kampanią prewencyjną „Rola rolnika, by upadku unikał”.
Głównym celem konkursu było: promowanie zasad bezpiecznej pracy i zabawy w gospodarstwie rolnym, kształtowanie świadomości zagrożeń związanych z pracą na wsi, propagowanie działań zapobiegających wypadkom, zwłaszcza z grupy upadków osób, budowanie postaw odpowiedzialności za zdrowie i życie własne oraz innych.
Zadaniem uczestników było wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A3, w dowolnej technice, przedstawiającej zasady bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym.
Serdecznie gratulujemy osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych!
Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie rozwijają swoje talenty i jednocześnie promują tak ważne wartości, jak bezpieczeństwo i odpowiedzialność.